سردار پاکپور :رایزنی‌ها برای آزادی ۲ نفر باقی مانده از مرزبانان ربوده شده ادامه خواهد داشت

سردار پاکپور :رایزنی‌ها برای آزادی ۲ نفر باقی مانده از مرزبانان ربوده شده ادامه خواهد داشت

فرمانده نیروی زمینی سپاه گفت:رایزنی‌ها برای آزادی ۲ نفر باقی مانده از مرزبانان ربوده شده ادامه خواهد داشت و اقدامات لازم را انجام می‌دهیم تا آنها نیز به کشور برگردند.

سردار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران در فرودگاه مهرآباد، پس از ورود مرزبانان ربوده شده به خاک ایران، در جمع خبرنگاران گفت: از ۲۴ مهرماه که این عزیزان به اسارت درآمدند، ما رایزنی‌ها را با ارتش، سرویس اطلاعاتی و دولت پاکستان شروع کردیم و تقریباً سه روز بعد نیز پس از ربوده شدن سربازان، من به پاکستان سفر کردم.

وی افزود: در سفری که به پاکستان داشتم، با فرمانده ارتش و رئیس سرویس اطلاعاتی پاکستان صحبت کردیم و گفتیم که تلاش کنند تا سربازان ربوده شده، سالم به ایران برگردند.

فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه در آبان ماه سال گذشته پنج نفر از سربازان به خاک وطن بازگشتند، تصریح کرد: ما رایزنی‌ها را ادامه دادیم و بر اساس آن، چهار نفر دیگر امروز آزاد شدند و به خاک وطن بازگشتند.

سردار پاکپور خاطرنشان کرد: من خوشحالم که این عزیزان در ایام عید نوروز به کشور برگشتند ولی همچنان از اینکه دو نفر از سربازان هنوز در اسارت هستند، ناراحت هستیم ولی خانواده‌های آنها اطمینان داشته باشند که رایزنی‌ها ادامه خواهد داشت و اقدامات لازم را انجام می‌دهیم تا آنها نیز مانند این عزیزان، به کشور بازگردند.

منبع : خبرگزاری مهردیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *