مدیرکل بنیاد شهید گلستان:خسارت وارده به خانواده شاهد و ایثارگر ارزیابی و پرداخت می شود

مدیرکل بنیاد شهید گلستان:خسارت وارده به خانواده شاهد و ایثارگر ارزیابی و پرداخت می شود

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان با اشاره بر این که تمامی ایثارگران تحت پوشش بیمه‌های حوادث غیرمترقبه بیمه کوثر قرار دارند اعلام کرد: خسارات وارده از سیل به این عزیزان پس از ارزیابی توسط شرکت بیمه‌گر تا سقف ۳۵ میلیون تومان قابل پرداخت خواهد بود که هم اکنون در حال انجام کارهای مقدماتی آن هستیم.

اسرافیل وزیری در خصوص خسارت وارده به شهرهای درگیر سیلاب در استان گلستان به خبرنگار حیات گفت: از آنجایی که شهرهای مختلف استان گلستان درگیر سیل هستند نمی توانیم اطلاعات دقیقی از میزان خسارت وارد شده به منازل مسکونی، زمین های کشاورزی و… ارائه دهیم. به همین خاطر منتظر هستیم تا با فروکش کردن سیلاب بتوانیم میزان دقیق خسارت وارده را ارزیابی و آن را اعلام کنیم.

وزیری با اشاره به پرداخت تسهیلات به خانواده های شاهد و ایثارگر گفت: از زمانی که آقای شهیدی دستور رسیدگی به وضعیت خانواده های ایثارگر را دادند پیگیری های لازم برای پرداخت تسهیلات بیمه ای را انجام داده ایم.

وی با اعلام این که هیچ مشکلی در زمینه بیمه ایثارگران وجود ندارد ادامه داد: تمامی ایثارگران تحت پوشش بیمه‌های حوادث غیرمترقبه بیمه کوثر قرار دارند و خسارات وارده به این عزیزان پس از ارزیابی توسط شرکت بیمه‌گر تا سقف ۳۵ میلیون تومان قابل پرداخت خواهد بود که هم اکنون در حال انجام کارهای مقدماتی آن هستیم.

منبع : پایگاه خبری حیاتدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *