ارزیابی و پرداخت خسارت ایثارگران آسیب دیده از سیل خوزستان

ارزیابی و پرداخت خسارت ایثارگران آسیب دیده از سیل خوزستان

در نشست مدیران بنیاد شهید و امور ایثارگران خوزستان و شرکت بیمه کوثر چگونگی رسیدگی به وضعیت ایثارگران درگیر سیل خوزستان بررسی شد.

در نشست مدیران بنیاد شهید و امور ایثارگران خوزستان و شرکت بیمه کوثر چگونگی رسیدگی به وضعیت ایثارگران درگیر سیل خوزستان بررسی شد. در جلسه رسیدگی به وضعیت ایثارگران سیل زده خوزستان که روز شنبه ۳۱ فروردین با حضور مهندس فرجیان مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خوزستان، مهندس محمدیان معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد، دعاوی رییس اداره تسهیلات بنیاد، دربندی مدیر بیمه کوثر و عبدی کارشناس حوادث غیر مترقبه بیمه برگزار شد، آقای فرجیان با اشاره به ابعاد فراگیر سیل اخیر گفت: ادارات بنیاد شهید و امور ایثارگران در مناطق سیل‌زده مشغول خدمات رسانی به عزیزان شاهد و ایثارگر آسیب‌دیده هستند و تمامی سعی و تلاش بر این است که در کوتاه‌ترین مدت، مشکلات پیش آمده برای خانواده معظم شهدا و ایثارگران و عموم هموطنان ساکن در این مناطق رفع شود.

مدیر کل بنیاد خوزستان همچنین از پیگیری و همکاری استاندار، رییس جمعیت هلال احمر و مدیر کل مدیریت بحران استان در جهت رسیدگی به وضعیت ایثارگران آسیب دیده ار سیل خوزستان نیز قدردانی کرد و گفت:

تا کنون تعداد ۱۲۲ خانوار ایثارگر آسیب دیده از سیل خوزستان شناسایی شده اند که لیست اسامی و مشخصات آنان جهت ارزیابی و تامین هزینه خسارت وارده تحویل شرکت بیمه کوثر شده است. در این جلسه مقرر شد که ظرف هفته جاری نسبت به انجام کارشناسی و برآورد میزان خسارت و پرداخت آن به ایثارگران اقدامات لازم بعمل آورده شود.

منبع : ایثار


2 دیدگاه برای “ارزیابی و پرداخت خسارت ایثارگران آسیب دیده از سیل خوزستان
 1. سلام؟
  ریاست کل بنیادشهید؟ متاسفانه هیچ توجهی به جایگاه و مسئولیت سنگین و
  بزرگ خود نیست؟ و متاسفانه طبق قانون و طبق شرع وظیفه و تکلیف انقلابی و ولایی بر دوش ایشان است ؟
  که در مجموع متاسفانه در حق حقوق خانوادها شهدا وجانبازان ؟کوتاهی و کم توجهی وبی مهری وعدم تکریم مشهود بوده؟
  تمام خانوادها که در پیروزی این انقلاب ونظام اسلامی و در راه جنگ با دشمن. ودفاع از آب خاک شهر روستا و مردم و تمامیت ارضی وحفظ دستاوردهای مهم انقلاب وتمامیت ارضی و استقلال شکوفائی خالص و مخلص حضور داشتن و جانشان را ایثار
  کردن؟
  تمامشان در امورات معیشت رفاه و نیازهای روز مره و حتی ابتدائی زندگی
  درمانده و زمین گیر شدن؟
  نوآم با مجروحیت تیر ترکش و بیماری
  همراه با درد رنج ؟
  که بدون توجه به پزشک دارو و بیمارستان و درمان ؟ اصلا بیمه دی و
  مسئولین بهداشت ودرمان بنیادشهید
  کوچکترین توجهی به خانوادها شهدا وجانبازان نمی کنند؟ ودر جواب به همه فقط میگویند ؟ پول و اعتبار بودجه را بنیادشهید ندارد و به بیمه دی بدهکار است و بیمه هم خدمات نمیدهد؟
  لطفآ توجه توجه توجه آقای شهیدی
  ریاست کل جواب شهدا و جواب مقام
  معظم رهبری را چه خواهی داد؟
  دیگر کاسه صبر خانوادها شهدا وجانبازان ؟ لب ریز شده مراقب باشید
  و از خدا بترسید؟؟؟ یا حسین مظلوم؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *