پرداخت وام صندوق شاهد به ۶۰۶ تن از ایثارگران مازندران از ابتدای سال ۹۸

پرداخت وام صندوق شاهد به 606 تن از ایثارگران مازندران از ابتدای سال 98

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران گفت: ۶۰۶ تن از خانواده های معظم شهدا، جانبازان و آزادگان استان از ابتدای سال ۹۸ تاکنون از صندوق شاهد وام دریافت کردند.

«هدایت مظلومی» مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران صبح امروز در گفت‎‌وگو با خبرنگاران از پرداخت وام صندوق شاهد به ۶۰۶ تن از خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و آزادگان استان از ابتدای سال ۹۸ تاکنون خبر داد و اظهار داشت: این وام بر اساس اولویت به جامعه ایثارگری واجد الشرایط پرداخت می‌شود.

مظلومی با بیان اینکه سال گذشته به ۶ هزار و ۲۴۹ نفر از ایثارگران عزیز استان وام صندوق شاهد پرداخت شده است، افزود: تلاش همکاران ما در این بخش این است که در سال ۹۸ ایثارگران بیشتری از خدمات وام صندوق شاهد بهره‌مند شوند.

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران اظهار داشت: پیش بینی ما این است که در سال جاری به ۷ هزار و ۲۰۰ تن از خانواده‌های معزز شهدا، جانبازان و آزادگان عضو این صندوق وام پرداخت شود.

مظلومی گفت: در حال حاضر ۱۶ هزار و ۱۱۴ تن از خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران مازندران در صندوق شاهد عضویت دارند.

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران افزود: حل مشکل ایثارگران و توجه به دغدغه‌های آنان یکی از مهمترین اهداف سازمانی ما در مسیر خدمات رسانی مطلوب به این عزیزان است.

منبع : ایثار

 پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *