اهمیت توجه مسئولان جهت اشتغال جوانان جامعه ایثارگری

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان، با اشاره به اهمیت توجه مسئولان جهت اشتغال جوانان جامعه ایثارگری استان، گفت: هم اکنون بیش از ۶ هزار و ۳۰۰ ایثاگر بیکار داریم.

سید «حسین نازاریان» امروز(۱ خرداد) در جلسه بزرگداشت سوم خرداد، افزود: اشتغال جوانان امروز از دغدغه های مهم جامعه ایثارگری استان است.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان، با اشاره به اهمیت توجه مسئولان در حوزه اشتغال جوانان، بیان کرد: متاسفانه در جهت اشتغال جامعه ایثارگری شاهد کم توجهی برخی مسئولان هستیم.

وی ادامه داد: متاسفانه حتی در یادواره ها شهدا که در مساجد و پایگاه های مقاومت هم با حضور کمرنگ مسئولان روبرو هستند.

نازاریان، با تاکید بر ضرورت مشارکت مسئولان در اشتغال جامعه ایثارگری، افزود: هم اکنون بیش از ۶ هشار و ۳۰۰ ایثارگر دراستان لرستان بیکار هستند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان،اظهار داشت: سال ۹۵ کارگروه هایی را مشخص کردند و بنا بود سازمان برنامه ریزی لیست ایثارگرانی که براساس سهمیه ۲۵ درصدی استخدام شده اند اخذ کند اما هنوز هیچ سازمانی آماری ارائه نکرده است .

نازاریان، با اشاره به اهمیت ارائه تهسلات در راستای اشتغال جوانان و نوجوان و جامعه ایثارگری، ادامه داد: پرداخت ۷۰۰ فقره تسهیلات اشتغالزایی، و ۲ هزار و ۲ نفر مشاغل خانگی و وام های قرض الحسنه را داشته ایم .

منبع : پایگاه خبری حیاتپاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *