محمود پاکدل: برای ۶۰۶ هزار ایثارگر کارت هوشمند ایثارگری صادر شده است

محمود پاکدل: برای 606 هزار ایثارگر کارت هوشمند ایثارگری صادر شده است

از مجموع ۹۸۵ هزار ایثارگر واجد شرایط دریافت کارت هوشمند، ۶۳۲ هزار نفر از طریق سایت ایثار برای گرفتن کارت هوشمند ایثارگری ثبت نام کرده اند که برای ۶۰۶ هزار نفر، کارت صادر و به ادرس شان ارسال شده است.

محمود پاکدل معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران اظهار داشت: مجموع واجدین شرایط برای گرفتن کارت هوشمند ایثارگری بنیاد شامل خانواده شهدا، جانبازان بالا و زیر ۲۵ درصد و ازادگان بودند که در مجموع ۹۸۵ هزار نفر را در بر می گرفت.

وی افزود: تا امروز از تعداد ذکر شده ۶۳۲ هزار نفر از طریق سایت ایثار برای گرفتن کارت هوشمند ایثارگری ثبت نام کرده اند که ۶۰۶ هزار کارت برایشان صادر و به ادرس شان ارسال شده است.

به بیان پاکدل،  در مجموع ۶۵ درصد واجدان شرایط در سایت ثبت نام کرده و ۶۱ درصد کارت هوشمند را گرفته اند.

معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران با تفکیک واجدین شرایط کارت هوشمند ایثارگری توضیح داد: تعداد خانواده های شهدا ۳۸۴ هزار نفر می باشد که ۲۴۰ هزار نفر از ایشان کارت هوشمند دریافت کرده اند، امار جانبازان بالای ۲۵ درصد ۲۴۳ هزار نفر است که برای ۱۸۵ هزار نفر پس از ثبت نام، کارت ایثارگری صادر و ارسال شده است. ۳۳۹ هزار جانباز زیر ۲۵ درصد واجد شرایط داریم که ۱۸۰ هزار نفر کارت هوشمند ایثارگری را دریافت کرده اند و بالاخره تعداد ازادگان غیرجانباز ۱۹ هزار نفر است که برای ۱۳ هزار نفر از این عزیزان کارت هوشمند ارسال شده است.

پاکدل با اشاره به این که کارت های شناسایی قبلی فاقد اعتبار است یاداور شد: برای رفاه حال عزیزانی که هنوز کارت هوشمند جدید را دریافت نکرده اند برای این که در دریافت تسهیلات و خدمات دچار مشکل نشوند تمهیداتی اندیشیده ایم ولی باید عزیزان یاد شده هر چه سریع تر برای دریافت کارت اقدام کنند.

وی در پایان تاکید کرد: ایثارگران در سراسر کشور می‌توانند با ورود به پایگاه اینترنتی ایثار، در بخش خدمات الکترونیک پس از درج کد کاربری (کد ملی) و رمز عبور، اطلاعات مشاهده شده را تائید و برای صدور کارت اقدام کنند. افرادی که رمز عبور ندارند نیز می‌توانند به مراکز هاتف بنیاد شهید در محل سکونت مراجعه و این رمز را دریافت و برای ثبت نام اقدام کنند.

منبع : پایگاه خبری حیاتپاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *