فردا ؛تشییع پیکر پاک شهید هشت سال دفاع مقدس در بوشهر

فردا ؛تشییع پیکر پاک شهید هشت سال دفاع مقدس در بوشهر

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر از تشییع پیکر پاک شهید هشت سال دفاع مقدس در بوشهر خبر داد و گفت: صبح فردا پیکر پاک و مطهر شهید غلامرضا سلیمی از بسیج مرکزی بوشهر تشییع و برای خاکسپاری به دلوار منتقل می‌شود.

حجت‌الاسلام ابراهیم تشکری بعدازظهر امروز در نشست برنامه‌ریزی تشییع پیکر پاک شهید غلامرضا سلیمی با بیان اینکه پیکر این شهید پس از ۳۱ سال به بوشهر منتقل شد اظهار داشت: شهید غلامرضا سلیمی سال ۱۳۶۷ در زبیدات در حالی که جانباز بود به فیض عظیم شهادت نائل آمد و پس از ۳۱ سال در جریان عملیات اخیرکمیته جستجوی مفقودان، تفحص  و شناسایی شد و به وطن بازگشت.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر با بیان اینکه این استان دارای ۱۳۰ شهید مفقودالاثر است افزود: امیدوارم چشم انتظاری خانواده‌های این شهدا هر چه زودتر پایان یابد و پیکر این شهدا مانند شهید سلیمی به زادگاهشان برگردد.

وی با اشاره به اینکه امشب مراسم وداع با شهید در مسجد توحید بوشهر برگزار می‌شود بیان کرد: پیکر شهید غلامرضا سلیمی صبح فردا با حضور مردم و مسئولان از بسیج مرکزی تا انتهای خیابان توحید بوشهر تشییع و سپس به زادگاهش روستای سالم آباد بخش ساحلی دلوار تنگستان منتقل‌ می‌شود.

حجت الاسلام ابراهیم تشکری از استقبال  مردم در روستاهای در مسیر دلوار از پیکر این شهید خبرداد و تصریح کرد: مراسم وداع با شهید سلیمی سه شنبه شب در زادگاهش روستای سالم آباد برگزار و عصر چهارشنبه پیکر پاک این شهید با حضور مردم و مسئولان از دلوار تا مقبره کنونی این شهید که در جوار امامزاده جعفر روستای سالم آباد قرار دارد تشییع و در این محل به خاک سپرده می‌شود.

منبع : تسنیمپاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *