سرلشکر صفوی:اگر دشمن به ما حمله کند به آنها پاسخی سخت و پشیمان کننده می دهیم

سرلشکر صفوی:اگر دشمن به ما حمله کند به آنها پاسخی سخت و پشیمان کننده می دهیم

دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا ملت ایران را صلح طلب و بدنبال امنیت منطقه و جهان توصیف کرد و گفت: اگر دشمن به ما حمله کند به آنها پاسخی سخت و پشیمان کننده می دهیم.

به گزارش روز چهارشنبه پایگاه اطلاع رسانی سپاه نیوز، سردار سرلشکر پاسدار «سید یحیی صفوی» در آیین بزرگداشت شهدای اقتدار و گرامیداشت ۱۵۳۰ نفر از شهدا و جانبازان و آزادگان منطقه ۹ تهران که در محل دانشگاه هوایی شهید ستاری برگزار شد با بیان اینکه روند افول قدرت آمریکا و صهیونیست ها شتاب گرفته است، افزود: در ۴۰ سال گذشته ایران اسلامی هر سال قوی تر شده است و در مقابل قدرت آمریکا و رژیم صهیونیستی افول کرده و آنها هر سال ضعیف تر شده اند.

وی ادامه داد: جمهوری اسلامی ایران همواره بدنبال برقراری صلح منطقه ای و جهانی بوده است اما در مقابل تجاوزگری پاسخ های قاطعی داده ایم، ما هواپیمای بدون سرنشین آمریکا را در داخل آب های سرزمین خود سرنگون کردیم بدون آنکه واشنگتن بتواند اقدامی کند.

مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا یادآور شد: ملت ایران صلح طلب بوده و بدنبال امنیت منطقه و جهان است ولی اگر دشمن به ما حمله ای کند به آنها پاسخی سخت و پشیمان کننده خواهیم داد و همه می دانند که جمهوری اسلای ایران یک قدرت منطقه ای است.

سرلشکر صفوی در ادامه از مکتب مقاومت به عنوان رمز حل مشکلات کنونی کشور نام برد و خاطرنشان کرد: همانگونه که فرزندان شجاع این ملت با حماسه مقاومت ایران را به پیروزی رساندند، هم اکنون هم مکتب مقاومت و اقتصاد مقاومتی و صبر و تحمل ما در برابر مشکلات و فشارها و بحران های اقتصاد ی و عملیات روانی دشمن، مار ابه پیروزی می رساند.

وی همچنین گفت: شهیدان از مرگ نمی هراسیدند و آن را سر آغاز زندگی می دانستند و شجاع بودند، هرگز ترسوها به جنگ نیامدند و آنهایی که از جنگ می ترسیدند هرگز به جبهه ها نیامدند. اگر شهیدان نبودن ایران نبود و اسلامی در ایران وجود نداشت و هر کسی که در ایران نفس می کشد و مسئولیت دارد مدیون خون شهیدان است. اگر هم اکنون ایران سرافراز قدرتمند و امن داریم به برکت خون شهیدان است.

وی افزود: راز و رمز شهادت را تنها خدا و اولیاء خدا می دانند. شهیدان، خدا و راه عزت و حیات جاویدان را انتخاب و آنها در میدان خطر و دفاع از اسلام بزرگترین سرمایه خود یعنی جان خود را تقدیم و با خدا معامله کردند.

مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا با طرح این سوال که اگر شهیدان امروز به امر الهی زنده شوند به ما چه می گفتند؟، اضافه کرد: شهیدان به ما می گویند اگر مومن هستید ناراحت و محزون نشوید و آنها می گویند که صبر کنید، بشارت پیروزی به دست شما خواهد رسید و به وعده های خدا ایمان داشته باشید، شهیدان اعتقاد داشتند که خداوند به وعده های خود عمل می کند.

سرلشکر صفوی افزود: پیام شهیدان به ما آن است که ایران به برکت یک رهبر خردمند وبه فضل الهی یک قدرت آسیب ناپذیر است و در مقابل آمریکا و رژیم صهیونیستی ایستاده است و انقلاب اسلامی ایران به فضل الهی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی (عج) خواهد شد.

منبع : ایرناپاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *