حجت الاسلام شهیدی: ۳ میلیون و ۴۰۰ هزار جانباز در کشــور وجود دارد

حجت الاسلام شهیدی: ۳ میلیون و ۴۰۰ هزار جانباز در کشــور وجود دارد

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور از وجود ۳ میلیون و ۴۰۰ هزار جانباز در کشــور خبر داد و گفت: از این تعداد حدود ۹۰۰۰ نفر جانباز قطع نخاعی هستند.

حجت الاسلام سید محمدعلی شهیدی محلاتی روز گذشته در مراسم افتتاح ساختمان توسعه مرکز توانبخشی جانبازان قطع نخاعی امام خمینی(ره) در مشهد، اظهار داشت: همه ما باید قدردان شهیدان، آزادگان و خانواده های این عزیزان باشیم. وی ادامه داد: بنیاد شهید و امور ایثارگران به تنهایی نمیتواند به همه نیازهای این عزیزان برسد، به همین سبب ما نیازمند امداد و یاری سایر سازمان ها در بحث ارائه خدمات به جانبازان هستیم. شهیدی محلاتی قول مساعد در زمینه تأمین تجهیزات و امکانات مناســب برای این مرکز داد و گفت: تلاش میکنیم بسرعت نسبت به تأمین امکانات نو و مناسب اقدام کنیم تا تجهیزات همچون ساختمان این مرکز به روز و جدید باشد.

معاون فنی و حمل ونقل و ترافیک شــهردار مشهد نیز با بیان اینکه نزدیک به پنج سال از آغاز عملیات ساخت این مجموعه میگذرد، گفت: کلنگ این ساختمان در مجاورت ساختمان پیشین از ســال ۹۳ زده و قرار شد شهرداری مشهد هزینه ساخت این مجموعه را تقبل کند و امکانات و تجهیزات ساختمان از طــرف وزارت بهداشــت و درمان و بنیاد شــهید و امور ایثارگــران تأمین شود که متأسفانه با وجود پایــان کار ســاخت بنا، تجهیزات همان تجهیزات و امکانات قدیمی اســت.

خلیل الله کاظمی افزود: این مجموعه در مساحتی نزدیک به ۱۲۰۰مترمربع با هزینه ای افزون بر ۶۵ میلیارد ریال ساخته شده و دارای امکانات و فضاهایی همچون استخردرمانی، مجموعه استحمام، خدمات توانبخشی، داروخانه و سایر اقتصاد بخش ها برای ارائه خدمات به عزیزان جانباز و ایثارگر است.

منبع : ایثارپاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *