رئیس بنیاد شهید نقده:ایثارگران جهت دریافت کارت شناسایی هوشمند اقدام کنند

رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران نقده گفت: افرادی که برای دریافت کارت شناسایی جدید اقدام نکرده‌اند، با مراجعه به اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران یا با مراجعه به سایت الکترونیکی این سازمان جهت دریافت کارت شناسایی هوشمند خود اقدام کنند.

یدالله نوبخت افزود: طی یک سال گذشته کارت شناسایی هوشمند حدود یکهزار نفر از ایثارگران و یکهزار و ۵۱۴ نفر از خانواده‌های شهدا و والدین آنان صادر شده است.

وی ادامه داد: با این آمار تاکنون کارت شناسایی هوشمند بیش از ۷۰ درصد جمعیت خانواده‌های شهدا و ایثارگران ثبت نام شده در نقده صادر شده است.

وی اظهار داشت: در اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان نقده پرونده بیش از ۲ هزار ایثارگر، خانواده شهدا و آزاده فعال است که باید برای آنان کارت شناسایی هوشمند صادر شود.

رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران نقده ادامه داد: دارندگان با در دست داشتن کارت‌های جدید، از خدمات شهری، درمانی، رفاهی، فرهنگی بهره مند می‌شوند.

نوبخت اضافه کرد: افراد در اولین مراجعه به هر کدام از دفاتر بنیاد شهید و امور ایثارگران، باید کارت‌های قدیمی را به نماینده حراست تحویل دهند.

مردم آذربایجان غربی بیش از ۱۲ هزار شهید، ۱۸ هزار جانباز و ۲ هزار آزاده تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی کرده‌اند در این میان شهرستان نقده معروف به شهر ۷۰۰ شهید نقش مهمی در جنگ هشت سال دفاع مقدس داشته است و چندین و چند بار در مقابل دشمنان از جمله ضد انقلابیون ایستادگی کرده است.

منبع : ایرناپاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *