سالروز ورود آزادگان

 

۱۳برنامه گرامیداشت سالروز ورود آزادگان در لرستان تدوین شد


 


دیدگاه برای “سالروز ورود آزادگان
  1. مهدی ملکی(آزاده اردوگاه11) مرداد ۱۹, ۱۳۹۴ در ۰۲:۱۳ -

    “به بهانه سالروز ورود آزادگان، صرفاُ جهت تنویر افکار عمومی مسئولین مدعی دست اندرکار رسیدگی به امور ایثارگران”
    اینجانب مهدی ملکی دانش آموز سال چهارم دبیرستان پس از 4 مرحله اعزام تحت عنوان بسیجی به جبهه های نبرد حق علیه باطل که مجموعاُ حدود 11 ماه بصورت داوطلبانه در سنگرهای دفاع مقدس حضور داشته و در تاریخ 1365/12/15به اسارت نیروهای بعثی صهیونیستی در آمده و از تاریخ 1369/06/05به افتخار آزادگی نائل گردیده ام. با تلاش در سنگر علم ، مدارج علمی لیسانس و فوق لیسانس و دکتری مدیریت منابع انسانی را در حال به پایان رسانیدن و مدرس قوانین و مقررات اداری و استخدامی در اداره کل آموزش و پژوهش استانداری گلستان و …می باشم.و همچنین در سال 1389 بعنوان مدیر نمونه استان گلستان در جشنواره شهید رجایی نایل آمدم.
    در سال1390 که تحت عنوان معاون مدیر کل اداری و مالی استانداری گلستان به عنوان کارمند رسمی قطعی مشغول خدمت بودم با توجه به بند “و” ماده 50 قانون برنامه پنجم توسعه اینجانب را به عنوان نیروی مازاد تلقی نمودند( و یکنفر که دوست استاندار بوده و هیچگونه شرایط ایثارگری و شرایط خاص تسرّی در قوانین که بصورت شرکتی انجام وظیفه می نمود بدون آزمون استخدامی و رعایت قانون مدیریت خدمات کشوری به استخدام پیمانی در آورده و جایگزین بنده نمودند)و قفل درب اتاقم را تعویض نمودند و از ورودم به محل خدمت ممانعت و به اجبار به دانشگاه علوم پزشکی گلستان و متعاقبا به مرکز بهداشت شهرستان بندرگز منتقل نمودند که این امر موجب تنزل پست سازمانی و تضییع حیثیت اداری و اجتماعی بنده را در بر داشته است.و تا کنون در اداره مورد اشاره حتی یک نامه اداری به اینجانب ارجاع نشده است و کار بنده صرفا ثبت ورود و خروج خود در تایمکس اداره بوده است. با توجه به اینکه خود سالها مدرس قوانین اداری و استخدامی بوده و به تمام زوایای قانونی اشراف کامل داشته ، به تمامی مراجع ذیصلاح کتباّ اعتراض و بعضا مراجعه حضوری داشته ام و تا کنون هیچ پاسخ مستدل قانونی دریافت ننموده ام.
    لطفا مطالب اینجانب را در وبلاک خود قرار دهید تا آزمونی مجدد برای مدّعیان رسیدگی به امور ایثارگران در سازمان های دولتی باشیم. با تشکر