۱۳برنامه گرامیداشت سالروز ورود آزادگان در لرستان تدوین شد

مراد روشنی ظهر دوشنبه در جلسه برنامه ریزی برگزاری برنامه های هفته دفاع مقدس در لرستان با اشاره به ۲۶ مرداد ماه سالروز ورود آزادگان به میهن اظهار داشت: در راستای گرامیداشت این روز بزرگ ۱۳ برنامه تدوین شده است.
وی با بیان اینکه تکریم و تجلیل از آزادگان دستگاه های اجرایی استان، ساماندهی برنامه دیدار از آزادگان و خانواده های آنان در قالب طرح سپاس و برگزاری مراسم یادواره و تجلیل از آزادگان از جمله برنامه های تدوین شده است، تصریح کرد: سخنرانی در مراسم پیش از خطبه های نماز جمعه، برگزاری میزگرد و برنامه های خاطره گویی توسط سازمان صدا و سیمای استان با حضور آزادگان سرافراز از یگر برنامه های سالروز ورود آزادگان است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان لرستان هماهنگی برای نامگذاری اماکن و پروژه ها با موضوع آزادگان و به نام شهدای آزاده را از دیگر برنامه های تدوین شده دانست و افزود: برگزاری مسابقات فرهنگی، هنری و ورزشی توسط سازمان ها و دستگاه های مختلف از دیگر برنامه های گرامیداشت سالروز ورود آزادگان در استان است.
روشنی یادآور شد: دیدار عمومی آزادگان استان با نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد و استاندار لرستان از دیگر برنامه های در نظر گرفته شده برای گرامیداشت این روز بزرگ است.دیدگاهها بسته شده است.