آزادگان راه یافته به دهمین دوره مجلس شورای اسلامی

انتخابات مجلس شورای اسلامی از صبح روز جمعه در تهران و سراسر کشور برگزار شد. در این دور از انتخابات، مجموعاً ۱۲ هزار و ۶۷ نفر برای کاندیداتوری در انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت نام‌کردند. ثبت‌نام در دوره فعلی نسبت به انتخابات‌های پیشین افزایش چشم‌گیری داشت.

پس از بررسی هیئت‌های اجرایی و نظارت و رسیدگی به شکایات و همچنین پس از آنکه یک‌هزار و ۴۸۰ نفر از تأییدصلاحیت‌شدگان انصراف دادند، در نهایت ۴ هزار و ۸۴۴ نفر در سراسر کشور برای انتخابات مجلس رقابت کردند.

در این بین تعدادی از آزادگان دفاع مقدس بر آن شدند که با تأسی به رهنمودهای سید و سرورشان حجت الاسلام و المسلمین ابوترابی، با هدف هر چه با شکوه تر ساختن انتخابات در انتخابات مجلس شورای اسلامی شرکت کنند.

از بین چندین تن از آزادگانی که در این دوره از انتخابات شرکت نمودند آقایان امیر خجسته از همدان  و محمد دهقانی نقندر از چناران و بینالود موفق شدند به مجلس شورای اسلامی راه یابند و همچنین دکتر محمد رضا بابایی از مهریز تفت و علی علیلو از شبستر به مرحله دوم  انتخابات راه یافتد.

 آزادگان ایران این موفقیت را به این آزادگان سرافراز تبریک میگوید و برای این عزیزان  آرزوی سربلندی و پیروزی می نماید . انتظار می رود سرفصلهایی که رهبر معظم انقلاب در پیام خود به نمایندگان ابلاغ نمودند سرلوحه کارهای خود در مجلس قرار دهند.

 


دیدگاه برای “آزادگان راه یافته به دهمین دوره مجلس شورای اسلامی
  1. ما آزاده 30 درصد وپنج سال اسارت هنوز منتظر اجرای قانون ماده 38 هستیم حالت  اشتغال ارتش هستیم امیدواریم گوش شنوا باشد