ارتباط با ما

شما می توانید از طریق :

آدرس ایمیل : info@azadeganirankhabar.ir

آدرس پستی : اصفهان – خیابان امام خمینی – خیابان شهید خلیفه سلطانی – کوچه ۷ – ساختمان پردیس – طبقه اول واحد ۳ – کد پستی: ۸۱۹۴۶۳۷۵۴۳

شماره های : ۰۹۱۲۰۸۷۵۳۴۸ ( بخش فنی سایت ) – ۰۹۱۲۲۹۹۱۳۲۶ , ۰۹۱۳۱۱۹۸۹۷۹ ( مدیریت سایت )

نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را با ما در میان بگذارید.

همچنین می توانید در کانال تلگرام ما به آدرس https://t.me/azadegankhabar عضو شوید تا در جریان آخرین اخبار سایت قرار گیرید.

و یا در تلگرام ( @badriyoon_admin ) شماره ( ۰۹۱۲۲۹۹۱۳۲۶ ) با ما ارتباط برقرار کنید.

 

با تشکر

مدیر سایت آزادگان ایران

حسن محمدی

434 دیدگاه برای “ارتباط با ما
 1. امیر اسد عموییان مهر ۴, ۱۳۹۷ در ۱۷:۳۶ - پاسخ

  با سلام و خداوقت .
  وضعیت سربازان وظیفه جبهه رفته نیروی انتظامی در جنگ تحمیلی برای اخذ کارت ایثارگری در چه مرحله ایست ؟ اگر اطلاعاتی هست در صورت امکان پاسخ بفرمایید. با تشکر فراوان.

 2. سلام.بنده فرزند جانباز ۵۰ درصد هستم و ۴ ساله در سازمان عمران شهرداری به عنوان نیروی قراردادی مشغول به کارم.میخواستم بدونم قانونی برای تبدیل وضعیت و یا تغییر در حقوق و مزایای ما وجود نداره؟

 3. سلام.بنده فرزند جانباز ۵۰ درصد هستم و ۴ ساله در سازمان عمران شهرداری به عنوان نیروی قراردادی مشغول به کارم.میخواستم بدونم قانونی برای تبدیل وضعیت و یا تغییر در حقوق و مزایای ما وجود نداره؟

 4. سلام پدرم بازنشسته ارتش و سابقه حضور۴۸ ماه در مناطق عملیاتی جنگی و دارای کارت ایثار می باشد آیا تخفیف ۳۰درصد در شهریه دانشگاه آزاد شامل حالم میشود

 5. با سلام و احترام مدیر محترم سایت ازادگان ایران اسلامی من جانباز ۵۷درصد اارتش جمهوری اسلامی و مدت ۱۳۰ماه خدمت مناطق عملیاتی و ۸سال دفاع مقدس را دارم برابر امریه ستاد کل ن م و ۴ فرزند با مدارکهای دانشگاهی و دیپلم بیکار درمنزل دارم متاسفانه بنیاد شهید و امور ایثارگران درصد های ن م را قبول ندارد بعد از ۳۰سال ازجنگ لعنتی میگذرد من ایثارگر تا الان یک ریال از هیچ سازمانی بمن داده نشده است و نه خودرو ونه صاحب یک متر زمین و خانه در این کشور بزرگ اسلامی نیستم و مدت ۱۱سال جوانیم و جانم را فدایی این مملکت کردهام از سن ۱۹سالگی وارد سنگرها شدم الی ۳۵سالگی برابرمدرک و رزوز بروز هم گرانی و تورم در کشور بیشتر میشود از این میترسم نتوانم اجاره منزل و خانه مناسبی را تهیه کنم بعد از ۳۰سال خدمت در ارتش بروم در پارکها چادر بزنم و ابروی چندین سالهام برود یک جانباز با نداشتن یک ماه جبهه با ۲۵درصد جانبازی تمام امکانات بیتمال باید استفاده کند برعکس من و امثل بنده با ۵۷درصد جانبازی و ۱۳۰ماه درمناطق عملیاتی یک ریال از اموال دولتی استفاده نکنم چقدر تبیض و بیعدالتی چندین بار هم نامه خدمت ریاست بنیاد شهید نوشتم کسی من و امثال بنده را جز ایران اسلامی قبول ندارد ارزش برای یک رزمنده لبنانی و افغانی و سوری قایل هستند اما بنده یک ایرانی هستم و زندگیم را برای کشورم از جانم شیرینتر میباشد تقدیم کردم و کسانی بودند سالهای اول جنگ رفتند خارج و درس خواندند الان صاحب انقلاب و کشور شدند و ایثارگران به حاشیه کنار رفتند در سایت دیده نشود اگر امکان دارد به مسولین ایثارگران نزاجا ارسال شود اگر زحمت نمیشود با سپاس ۰۹۱۸۳۸۷۱۰۹۷

 6. با سلام
  بلاخره تکلیف بهره مندی رزمندگان بالای شش ماه حدمت در دوران دفاع مقدس که قرار بود در مورخه ۱۳۹۷/۶/۴ در کمیسیون بودجه و اجتماعی مجلس مطرح شود چی شد ؟

 7. سلام پدر من حدودا به مدت ۷ ماه در دوران دانشجویی به جبهه رفته و از مدت زمان خدمتشان کسر شده آیا حضور در جبهه ایشان داوطلبانه به حساب می آید؟ و آیا می تواند کارت ایثارگری دریافت کند و اگر می تواند چند ماه برایش حساب می شود ؟ و چه مزایایی خواهد داشت ؟

 8. باسلام اینجانب ۲۴ ماه رزمندگی ارتش دارم و۲۸ سال سابقه اموزش برورش باتوجه به قوانین ایثارگری میخواستم ماخذ۱به۱.۵ افزایش سابقه را حساب ودرخواس بازنشستکی کنم بازنشستگی مخالفت میکند ومواد۲۷ ق.جامع وبند۲ ماده۶۸ خدمات کشوری و۲۲۸ ق برنامه۵ و….رواستناد ودرخواست رو ردمیکن دیوان رای بدوی گرفتم برای ردتجدیدینظرخواهی بازنشستکی به چس استنادکنم باتشکر فراوان ۰ضمنافرصت کمی دارم ..باپوزش۰صاتفر۰۰موردبعدی ازارتش ۵درصدگرفتم بنیاددوسال است احراز روتاییدنکرده وبه کمیسیون مشترک باارتش ارجاع داده وهنوزتشکیل نشده وظاهرابه اختلاف خوردند وستادکل نیروهای مسلح مصوبه هایی ابلاغ کرده ..ممنونجدیدا راهنمایی فرماییدممنونم

 9. اخه مگرماایثارگران بالای یک سال جبهه وجانباززیر۲۵درصدباتدابیردولت فشارمالی نداریم که طرحی برای پرداخت وام ویاکمک یارانه اعلام نکنندخواهشامقداری مااقشارخیلی ضعیف ازنظرمالی راحمایت میخواهیم مثل بازنشسته هاوغیره که اقدام به ثبت نام کرده،البته بخاطر،،وضع مالی خیلی ضعیف ،،تحت فشاریم،ومنتظرمساعدت ودست گیری مسئولین رادارم

 10. باسلام انجانب برادر سه شهید وفرذند جانباز ۳۵درصدمیباشم که از سال ۸۴تا۹۰بصورت نیروی شرکتی واز سال ۹۰ تا کنون بصورت نیروی قراردادی در شبکه بهداشت ودرمان شهرستان لالی زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپوراهواز مشغول به کار میباشم وتا کنون چند بار برای تبدیل وضعیت درخواست ونامه نگاری کردم ولی هنوز رسیدگی نه کردن و با مدرک دیپلم مشعول بکار شدم ودر حال حاضر دانشجویی کاردانی فوریت پزشکی هستم باتشکر

 11. سلام و عرض ادب
  بنده رای کمسیون عالی سپاه مبنی بر مجروحیت شیمیایی دارم و هم گواهی مجروحیت در حلپچه متاسفانه بنیاد صفر درصد اعلام کرد یعنی قانون ششم توسعه سر کاری است و فقط شعار زیاد به خودتان فشار نیاورید

 12. سلام و خسته نباشید…..ببخشید من فرزند جانباز۲۵درصدم…آیا خبر ادغام سهمیه های زیر۲۵درصد با۲۵درصد برای کنکور۹۸ قطعیست؟و یوال بعدم اینه که آیا برای کنکور تقسیم بندی سهمیه داریم؟مثلا۵تا۲۵درصد/۲۵تا۵۰درصد/۵۰تا۷۰درصد/طبق اولویت بندی سهمیه تعلق میگیرد؟

 13. باعرض سلام پرونده ایثار پدرم تکمیل شد ازتحقیقات محلی تا نامه بیماری پدرم روتحویل دادیم گفتن برج شیش یاهفت واریزی دارن خواستم بدونم واقعا ب حقش میرسه یا نه ممنون

 14. سلام علیکم .. بنده فرزند جانباز ۲۵ درصد هستم. فاقد شغل و متاهل . واسه اشتغال بیشترین امیدم ماده ۴۸ الحاقی بوده که متأسفانه تا مدرک تحصیلیم رو به کاردانی ارتقا دادم دیگه دیر شده بود و فقط به ماده ۲۱ استناد میکنن . خودتون بهتر از من در جریانید ‌ .می خوام ببینم آقایان دکتر کامران و حسن نوروزی واسه ماده ۴۸ در مجلس کاری کردند؟ یا اینکه خبری خوبی یا خدای نکرده خبر بدتری واسه من و امثالم دارید؟

 15. سلام
  پدر من در زمان جنگ از طرف اداره راه و ترابری به جبهه عازم میشه الان میخوام به دلیل مشکلات ایجاد شده سوابق جبهه پدرم را پیگیری کنم چنتا سوال داشتم اگر لطف کنید و جوری توضیح دهید که ابهامات من رفع بشه ممنون میشم.
  در اداره راه و ترابری در پرونده پدرم هیچ نامه یا برگه ماموریتی وجود نداره که پدر من به جبهه رفته و فقط یک کارت اعزام داره که در این کارت مشخصات فردی هستش و اینکه سپاه عازم کننده بوده .
  ۱. الان چطوری میتونم جبهه پدرم رو پیگیری کنم و از کجا باید شروع کنم ؟
  ۲. الان چند سالی هست که پدر من از نظر اعصاب و روان و ریه دچار مشکل شده برای پیگیری و اثبات جانبازی باید چیکار کنم و کجا برم ؟
  ممنون

 16. سلام
  پدر من در زمان جنگ از طرف اداره راه و ترابری به جبهه عازم میشه و تا الان حضور ش در جبهه رو پیگیری نکردیم الان میخوام به دلیل مشکلات ایجاد شده سوابق جبهه پدرم را پیگیری کنم چنتا سوال داشتم اگر لطف کنید و جوری توضیح دهید که ابهامات من رفع بشه ممنون میشم.
  در اداره راه و ترابری در پرونده پدرم هیچ نامه یا برگه ماموریتی وجود نداره که پدر من به جبهه رفته و فقط یک کارت اعزام داره که در این کارت مشخصات فردی هستش و اینکه سپاه عازم کننده بوده و خود پدرم تمام مناطقی رو که حضور داشته رو میدونه .
  ۱. الان چطوری میتونم جبهه پدرم رو پیگیری کنم و از کجا باید شروع کنم ؟
  ۲. الان چند سالی هست که پدر من از نظر اعصاب و روان و ریه دچار مشکل شده برای پیگیری و اثبات جانبازی باید چیکار کنم و کجا برم ؟
  ممنون

  • سلام. ۱. درصورتی که گواهی حضور در جبهه در پرونده موجود نباشد باید به محل اعزام مراجعه و گواهی اخذ شود. ۲. قطعا اگر شما بتوانید گواهی حضور در جبهه پدرتان را تهیه کنید میتوانید از همان یگان گواهی مجروهیت اخذ نماید تا مراحل کار صحیح طی شود. موفق باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *